Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do

LE TONKINOIS VERNIS

LE TONKINOIS VERNIS 0,25 L

LE TONKINOIS VERNIS   0,25 L
LE TONKINOIS VERNIS 0,25 L

LE TONKINOIS VERNIS - unikalny, bardzo wysokiej jakości olej do powierzchni drewnianych i metalowych. Głęboko penetruje drewno. Odporny na długotrwałe działanie promieni UV i wody, odporny na uszkodzenia mechaniczne, pracuje elastycznie razem z podłożem, łatwy w użyciu, bardzo wydajny, pozbawiony wszelkich składników toksycznych, długotrwały w przechowaniu. Wydajność około 20 m2/l. Cztery warstwy wystarczają do uzyskania powłoki o grubości 200 mikronów.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

74,00 zł

szt.

LE TONKINOIS VERNIS 0,5 L

LE TONKINOIS VERNIS   0,5 L
LE TONKINOIS VERNIS 0,5 L

LE TONKINOIS VERNIS -unikalny, bardzo wysokiej jakości olej naturalny do powierzchni drewnianych i metalowych. Głęboko penetruje drewno. Odporny na długotrwałe działanie promieni UV i wody, odporny na uszkodzenia mechaniczne, pracuje elastycznie razem z podłożem, łatwy w użyciu, bardzo wydajny, pozbawiony wszelkich składników toksycznych, długotrwały w przechowaniu.  Olej do drewna Le Tonkinois Vernis ma wydajność około 20 m2/l na powierzchni surowej. Cztery warstwy wystarczają do uzyskania powłoki o grubości 200 mikronów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

103,00 zł

szt.

LE TONKINOIS VERNIS 1 L

LE TONKINOIS VERNIS    1 L
LE TONKINOIS VERNIS 1 L

LE TONKINOIS VERNIS - bardzo wysokiej jakości olej naturalny do powierzchni drewnianych i metalowych. Głęboko penetruje drewno. Odporny na długotrwałe działanie promieni UV i wody, odporny na uszkodzenia mechaniczne, pracuje elastycznie razem z podłożem, łatwy w użyciu, bardzo wydajny, pozbawiony wszelkich składników toksycznych, długotrwały w przechowaniu. Wydajność około 20 m2/l. Cztery warstwy wystarczają do uzyskania powłoki o grubości 200 mikronów.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

178,00 zł

szt.

LE TONKINOIS VERNIS 2,5 L

LE TONKINOIS VERNIS   2,5 L
LE TONKINOIS VERNIS 2,5 L

LE TONKINOIS VERNIS - bardzo wysokiej jakości olej naturalny do powierzchni drewnianych i metalowych. Głęboko penetruje drewno. Odporny na długotrwałe działanie promieni UV i wody, odporny na uszkodzenia mechaniczne, pracuje elastycznie razem z podłożem, łatwy w użyciu, bardzo wydajny, pozbawiony wszelkich składników toksycznych, długotrwały w przechowaniu.Wydajność około 20 m2/l. Cztery warstwy wystarczają do uzyskania powłoki o grubości 200 mikronów. Olej do drewna polecany przez stolarzy i szkutników na całym świecie.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

378,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl